Tvorba motivačního oblečení a potisk textilu na zakázku
Noste to co vás vystihuje a motivujte tím sebe i své okolí.

Pánské triko Kejs - srdce - bílé - new

  • Pánské triko Kejs - srdce - bílé - new
Pánské triko Kejs s motivačním obrazem srdce. Uvnitř srdce jsou zobrazeny symboly, které mohou vyjadřovat mužské pohlaví:

100% bavlna

orel - orel vám přináší svižnost, sílu, odvahu, moudrost, bystrý zrak, osvícení ducha, ozdravení, tvořivost, schopnost kouzlit a vidět skryté duchovní pravdy, povznést se nad materiálnem a vnímat duchovní aspekt světa, schopnost vidět celistvost - komplexní obraz. Od orla se učíme, že život vypadá jinak z pohledu seshora, z oblohy. Musíme přijmout nový pohled na výzvy v našem životě. Nejsme-li schopni snadno najít správná řešení, může to být tím, že naše vize jsou příliš omezené a nevidíme řešení, která máme přímo před očima. Orel je také spojován s odvahou. Abychom se vzdali naší omezené perspektivy, opustili své pohodlí, zažité vzorce myšlení, přestože nefungují, abychom přeletěli do většího světa, to vše vyžaduje dostatek odvahy vstoupit do neznámých končin.Orel vám ukáže, jak se podívat nahoru a dotknout se svým srdcem Dědečka Slunce, ža máme milovat stín stejně jako světlo. Byli jste požádáni, dát si sami sobě svolení být volní a dosáhnout radosti ze života, po které vaše srdce touží.

lev - symbolizuje hrdost, ušlechtilost a věrnost, napojení na sluneční božstva, být hrdý na to, kým jste, ovládnout vaše zkušenosti ve váš prospěch, symbol slunce, napojení na energie zlaté a žluté.

vnitřní dítě - každý z nás by měl mít uvnitř srdce místo pro své vnitřní dítě. Práce s vnitřním dítětem je cesta k dosažení celistvosti. Vyžaduje odvahu, vytrvalost a odhodlání pravdivě a důkladně pohlédnout sami na sebe. Děti nehledají opravdovost, mírumilovnost a celistvost, neboť již opravdové, mírumilovné a celistvé jsou. Když odhalíme ducha svého vnitřního dítěte, objevíme v sobě hluboké pocity, které jsme v sobě celé roky potlačovali. A toto uvědomění a poznání nás osvobodí.

strom - jeden z nejmocnějších symbolů lidstva, je ztělesněním života, výrazem sjednocení tří říší (nebeské, pozemské a vodní) a osou, kolem níž je uspořádán celý svět. Strom je ztělesněním života, moudrosti, trvalosti, plodnosti a plynulosti bytí.

Video z výroby SRDCÍ :)

Nošením trička motivujte sebe a lidi kolem Vás :)

ALOHA :)

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • Kód výrobku: triko04
  • Dostupnost: do 3 dnů
  • 330,00 Kč


Dostupné možnosti


Tagy: triko srdce, handmade tričko, originalní triko